SUBAŞI, ÇEKMECE VE HARBİYE MAHALLELERİ’NDE YOL BAKIM ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Defne Belediyesi; İlçe sınırları içerisinde gerçekleştirdiği yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Olası yağışların alt yapısı tamamlanmayan yollarda yaratacağı sıkıntıyı çözümlemek adına önlem alan Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, tespit ettikleri noktalarda stabilize ve tesviye çalışmaları uyguluyor.

Son olarak Subaşı Mahallesi, Çekmece Mahallesi 347. Sokak, Harbiye Mahallesi Ordu Caddesi ve Harbiye Mahallesi 1073 ile 1077. Sokaklarda elekaltı çalışmaları gerçekleştirerek yolları stabilize eden ekipler, belli bir plan program dâhilinde İlçe sınırları içerisinde çalışmalarını sürdürmeye devam edeceklerinin bilgisini verdiler.

Vatandaşların ulaşımada yaşayabilecekleri mağduriyetlerin önüne geçmek için dört koldan çalıştıklarını belirten ekipler, uyguladıkları yol bakım-onarım ve alt yapısı tamamlanan bölgelerde sürdürdükleri sıcak asfalt çalışmaları ile Defnelilere hakettikleri ulaşım hizmetini sunmayı hedeflediklerini ifade ettiler.

TUBA AYYILDIZ
NOVA MEDYA GRUP
YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir