Daire Başkanlarından İl Müftüsü Çelik’e Ziyaret

Diyanet İşleri Başkanlığı Cami Hizmetleri Daire Başkanı Selahattin Çelebi, Sosyal ve Külterel İçerikli Din Hizmetleri Daire Başkanı Abdurrahman Han Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i makamında ziyaret etti.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik; İl müftülüğünün faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İl Müftülüğünün başarılı ve güzel çalışmalarından dolayı İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i tebrik eden daire başkanları, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e görevinde Cenab-ı Hak’tan başarılarının devamı niyaz ederiz” dedi.

Ziyarette İl Müftü Yardımcısı Abdullah Söylemez, Gerze ilçe Müftüsü Bayram Karar, Türkeli ilçe Müftüsü Hüseyin Gargı, Ayancık ilçe Müftüsü Ömer Aygül, Erfelek ilçe Müftüsü Mikail Özkan ve Boyabat İlçe Müftüsü İsa Sağlam hazır bulundular.

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir