Üniversite öğrencisi için Mevlit okutuldu

Biga’da geçtiğimiz hafta meydana gelen trafik kazasında Engin Özer isimli şahıs kullandığı otomobille üniversite öğrencisi Fatma Kılıç isimli öğrenciye çarpmış ve öğrencinin ölümüne neden olmuştu. Hastaneye kaldırılan genç kız tedavisi yapılmak üzere Çanakkale’ye sevk edilirken yolda hayatını kaybetmişti.

Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde yeni kafelerin bulunduğu bölgede gerçekleşen kazada, hayatını kaybeden Biga Meslek Yüksek Okulu Yerel Yönetimler 1.sınıf öğrencisi genç kız Fatma Kılıç adına Biga Belediyesi ve Biga Gençlik Meclisi Şirintepe Mahallesi Siteler Camii’nde Mevlit okutuldu ve Cuma Namazının ardından pilav ikramında bulunuldu.

Biga Meslek Yüksek Okulu öğrencisi Fatma Kılıç için okutulan Mevlit’e Biga Kaymakamı Mustafa Can, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Biga Meslek Yüksek Okulu Müdürü Suat Uğur, Biga İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen, İlçe Tarım Müdürü Vasfi Karaca, Biga Kent Konseyi Sekreteri Murat Gülcen, Biga Gençlik Meclisi Başkanı Suat Sayı, ÖTK temsilcileri, öğrenciler ve halk katıldı.

Sultan AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir