HARBİYE’DE KIŞA HAZIRLIK ÇALIŞMALARI

Defne Belediyesi, kış aylarında yaşanan yoğun yağışların oluşturabileceği olumsuzlukların yaşanmaması adına gerçekleştirdiği yol bakım ve onarım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, tespit ettikleri noktalarda program dahilinde uyguladıkları yol tesviye ve stabilize çalışmaları ile yağışlarla beraber yaşanabilecek mağduriyetlerin önüne geçmeyi hedefliyor.

Son olarak Harbiye Mahallesi 719. Sokak ve Sami Oytun Caddesinde yol stabilize çalışmaları gerçekleştiren ekipler, elek altı malzeme seriminin ardından stabilize ettikleri yolları vatandaşların kullanımına açtılar.

Sıcak asfalt çalışmalarını, alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde gerçekleştirdikleri vurgusunu yapan ekipler, alt yapı çalışmalarının başlanması planlanan ya da devam ettiği noktalarda ise yol bakım onarım ve stabilize çalışmaları yapıldığını ifade ettiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir