SUBAŞI- KOÇÖREN BAĞLANTI NOKTASINA YENİ YOL

Defne Belediyesi, yeni yol açma çalışmaları gerçekleştirerek hem alt yapı hizmetlerine zemin sağlıyor; hem de alternatif yollar oluşturarak araç trafiğini rahatlatıyor.

Defne Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, belli bir program dâhilinde tespit ettikleri noktalarda açtıkları yeni yollara bir yenisini ekledi.

Subaşı Caddesi Anayolu ile Koçören Caddesini birleştiren noktada yol açımı gerçekleştiren ekipler, açtıkları yol ile ulaşım ağını ve vatandaşları rahatlatmayı amaçladıklarını belirttiler.

Subaşı- Koçören Caddelerini birbirine bağlayan bağlantı yolunda stabilize çalışmalarına başlayacaklarını belirten ekipler, yolun; tamamlanan stabilize çalışmalarının ardından alt yapı hizmetleri ile buluşacağının bilgisini verdiler.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULLU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir