DEFNE’DE OKULLAR İLAÇLANIYOR

Defne Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çocukların vakitlerinin büyük bir bölümünü geçirdikleri okullarda, ilaçlama ve dezenfeksiyon çalışmaları uyguluyor.

Düzenli periyotlarla uygulanan ilaçlama işlemleri, belli bir program dâhilinde devam ediyor.

Son olarak Yeşilpınar İlköğretim Okulu ve Harbiye Mezyed Ekrem Karateke İlkokulunda ilaçlama çalışmaları gerçekleştiren ekipler; tuvalet, çöp kutuları, çöp bidonları, merdiven ve duvarlar olmak üzere okulların iç-dış dezenfeksiyonunu sağladılar.

Çocukların sağlığının her şeyden önemli olduğunu ifade eden ekipler: Okullarımızda gerçekleştirdiğimiz ve aksatmadan sürdüreceğimiz ilaçlama çalışmaları ile öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz eğitim-öğretim hayatını daha temiz ve sağlıklı bir ortamda sürdürmeye devam edeceklerdir.” açıklamalarında bulundular.

TUBA AYYILDIZ

NOVA MEDYA GRUP

YÖNETİM KURULLU BAŞKAN ASİSTANI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir