İl Müftüsü Çelik’ten Kızılay Sinop Şubesine Ziyaret

 

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik 29 Ekim-4 Kasım Kızılay Haftası olması münasebetiyle Kızılay Sinop Şubesini ziyaret etti.

Ziyarette İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, “Hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak ülkemizde ve dünyanın dört bir tarafında mazlumlara yardım için fedakarca çalışanlarının hususiyle Kızılay Sinop Şubesi Yönetim Kurulu ve çalışanların Kızılay Haftasını tebrik eder, Cenab-ı Hak’tan başarılarınızın devamını niyaz ederim.” dedi.

Kızılay Sinop Şubesi Başkanı Mustafa Korucuoğlu İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e yapmış olduğu nazik ziyaretten dolayı, şahsım ve Sinop Şubesi adına teşekkür eder, görevinde başarılar dilerim” dedi.

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’in Kızılay hatıra defterini imzalamasının akabinde, Toplu çekinilen fotoğrafın ardından ziyaret son buldu.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir