Batman Anadolu Lisesi Öğrencileri Rektör Ziyareti

BATMAN ATATÜRK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ REKTÖR PROF. DR. DEMİRDAĞ’I ZİYARET ETTİLER…

Batman Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinden oluşan 35 kişilik grup, okul öğretmenleri eşliğinde Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı ziyaret etti.

Öğrenciler Üniversite hakkında yetkililerden bilgi alırken, bazı birimleri de bizzat gezerek gördüler.

Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Batman Atatürk Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini Rektörlük makamında kabul ederek, bir süre görüştü.

Öğrencilere tavsiyelerde bulunan Rektör Prof. Dr. Demirdağ, kendi kariyer yaşamından anekdotlarla başarılı bir kariyerin basamakları konusunda tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerin Üniversite ve Rektörlük Makamı hakkındaki sorularını da cevaplayan Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, ziyaret anısına öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.

Batman Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri Fırat Üniversitesini beğendiklerini ve ziyaret etmekten mutlu olduklarını ifade ederek, Fırat Üniversitesinde okumak istediklerini belirttiler.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir