İzmir’deki Uluslararası Cimnastik Turnuvası Tamamlandı

Türkiye Cimnastik Federasyonu, Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Cimnastik Kulübü iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen Cumhuriyet Turnuvası’nda dereceye girenler belli oldu.Türkiye Cimnastik Federasyonu,  Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Cimnastik Kulübü iş birliğiyle bu yıl dördüncüsü düzenlenen Cumhuriyet Turnuvası’nda dereceye girenler belli oldu.
Sarnıç  Mustafa Kemal Atatürk Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen, 10 ülkeden 23 takım ve yaklaşık 150 sporcunun yer aldığı organizasyona  Türkiye‘nin yanı sıra  Kazakistan,  Rusya,  İngiltere,  Belarus,  Ukrayna,  Moldova,  Özbekistan,  Azerbaycan ve  Macaristan‘dan cimnastikçiler katıldı.

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir