GEMLİKTE 29 EKİM KUTLAMALARI BAŞLADI

Gemlik’te 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle çelenk sunma programı gerçekleştirildi. Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen programa, Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Garnizon Komutanı Ramazan Ekemen, İlçe Jandarma Komutanı Barış Bozkurt, İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kaymakamlık, Garnizon Komutanlığı ve Gemlik Belediyesi’nin çelenklerinin sunulmasıyla başlayan program, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla son buldu. 29 Ekim kutlamaları kapsamında 28 Ekim Cumartesi günü saat 20:00’da, Gemlik Belediyesi Kültür Sanat Derneği Şefi Erdinç Çelikkol yönetiminde, Asım Kocabıyık Kültür Merkezinde 94.Yıl Cumhuriyet konseri verilecek. Bayram etkinlikleri Pazar günü saat 10:30’da, 15 Temmuz Demokrasi Meydanında düzenlenecek olan kutlama programları ile devam edecek.

 

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir