Rektörümüzden Ayancık İlçemize Ziyaret

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Nihat DALGIN, Ayancık İlçemizde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, ziyareti kapsamında ilk olarak Ayancık Kaymakamı Çağlayan KAYA’yı makamında ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN daha sonra Ayancık Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ayhan ERGÜN ile bir araya geldi.

Üniversitemiz Yönetimi Ayancık Meslek Yüksekokulunda Bir Araya Geldi

Üniversitemiz Senato Yönetim Kurulu toplantısı, 2017-2018 Akademik Yılında öğrencilerimizin hizmetine sunulan Ayancık Meslek Yüksekokulu Yeni Eğitim Binasında yapıldı.

Toplantıya; Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Serap USTAOĞLU TIRIL, Genel Sekreterimiz Mehmet ATLI, Fakülte Dekanlarımız, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürlerimiz ile senato üyelerimiz katıldılar.

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, Üniversitemizin stratejik planı, öğrenci hareketliliği ve eğitim-öğretim faaliyetlerini içeren çok sayıda konu görüşüldü.

Rektörümüz Prof. Dr. Nihat DALGIN toplantının ardından, Ayancık Meslek Yüksekokulumuzda göreve yeni başlayan Akademik Personelimizi ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette Rektörümüze Ayancık Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali KARACUHA da eşlik etti.

PARYA NOJAVAN

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir