PTT’DEN BAŞKAN ÇALIŞKAN’A ZİYARET

Karaman PTT Başmüdürü Faik Göksüçukur ve beraberindekiler, PTT’nin 177. kuruluş yıldönümü nedeniyle Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı ziyaret etti.

PTT Başmüdürü Faik Göksüçukur ziyarette yaptığı konuşmada, 177. yıldönümlerini kutladıklarını belirterek: “177 yıldır halkımıza hizmet etmeye devam ediyoruz. Bunda da büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “PTT çok önemli bir kurum. Kurulduğu günden bu yana insanların bilgi alma ve haberleşmesi gibi çok önemli görevleri ve fonksiyonları yerine getirdi. Çağa ayak uydurarak büyük bir atılım gerçekleştiren PTT bugünlere kadar geldi. Ben tüm teşkilatınızın 177. yıldönümünü tebrik ediyor, yeni görevinizde de Sayın Müdürümüze başarılar diliyorum” dedi.

PTT Başmüdürü Faik Göksüçukur, ziyaret sonunda Başkan Çalışkan’a İstanbul PTT Müzesi Koleksiyonları Harita Kataloğu’nu hediye etti.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir