İl Müftüsü Çelik’ten Kd.Albay Altıntaş’ı Ziyaret

Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, Sinop İl Jandarma Komutanlığı’na atanan Kd.Albay Halil Altıntaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yakın zaman önce Sinop İl Jandarma Komutanlığı’na atanan İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Halil Altıntaş ‘a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan İl Müftüsü Ali Hayri Çelik, İl Jandarma Komutanı Kd.Albay Halil Altıntaş’a başarılar dileyerek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Sinop İl Jandarma Komutanı  Jandarma Kıdemli Albay Halil Altıntaş ise Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’e teşekkür etti.

SULTAN AVCI

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir