İletişim Karavanı mahalle mahalle gezmeye devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi, İletişim Karavanı vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak için mahalle mahalle gezmeye devam ediyor.
Odunpazarı Belediyesi İletişlim Karavanı ile Odunpazarlılarla bir araya geliyor. Odunpazarını mahalle mahalle gezen İletişim Karavanı, semt pazarlarında vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Aynı zamanda gezici kütüphane olarak görev yapan İletişim Karavanı, vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturuyor.
En son Emek Kapalı Pazar Alanı’nda vatandaşlarla bir araya gelen İletişim Karavanı, vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.
İletişim Karavanının iki haftalık programı ise şöyle:
İletişim Karavanı; 20 Ekim 2017 Cuma Günü 71 Evler Muhtarlık önünde, 21 Ekim 2017 Cumartesi Günü Yenikent Açık Pazar Alanında, 24 Ekim 2017 Salı Günü Emek Kapalı Pazar Alanında, 25 Ekim 2017 Çarşamba Günü Ihlamurkent Açık Pazar Alanında, 26 Ekim 2017 Perşembe Günü Erenköy Açık Pazar Alanında, 28 Ekim 2017 Cumartesi Günü ise 75. Yıl Kapalı Pazar Alanında olacak.
Nejla KIZILGÜL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir