Bursa Karacabey Belediye Başkanı Özkan Öğrencilerle Beraber Kitap Okudu

Bursa’nın Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, makamında öğrencilerle beraber kitap okudu.

Bursa’nın  Karacabey Belediye Başkanı  Ali Özkan, makamında öğrencilerle beraber kitap okudu.

Karacabey Belediyesi tarafından başlatılan ve özel bir okulun 2/A sınıfı öğrencileri ile gerçekleştirilen ‘Başkanımla okuyorum’ projesi Başkan  Ali Özkan‘ın makam odasında gerçekleşti. Başkan  Ali Özkan, miniklirle beraber kitap okudu. Çocuklar başkan ile aynı masada kitap okuma heyecanını yaşadı. Sınıf öğretmenleri Nuray Bulut ile okulun müdür yardımcısı Sibel Burç’un da eşlik ettiği programda minikler Başkan Özkan’ın hediye ettiği hikaye kitaplarını okudu.

Ali Özkan, “Bizler eğitime son derece önem veriyoruz. Bununla alakalı ilçemizde bu zamana kadar çeşitli yaptırımlarımız olmuştu. Bugün de böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesi ile sizlerin karşısına çıkmaktan son derece mutluyuz. Kitap okumanın giderek köreldiği ve yerini sanal ortamların aldığı günümüzde, hala kitap okuma alışkanlığını sürdüren arkadaşlarımız elbette var. Bizler, bunların çoğalması için böyle bir faaliyette buluştuk” dedi.

Kitap okuma sonunda hep birlikte kahvaltı yapılırken, Başkan  Ali Özkan da minik öğrencilere süt dağıttı.  Ali Özkan, her hafta salı günü saat 09.30’da belediyede farklı öğrencilerle kitap okuyacaklarını belirtti. – BURSA

 

FEYZA KÖYLÜ

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir