Gerze’ye Özel Posta Pulu

Belediyemiz tarafından ilçemizin tanıtımında ve posta hizmetlerinde kullanılması amacıyla özel olarak tasarlanan posta pulu bastırıldı

PTT Sinop Başmüdürü Bekir GÖKMEN ve PTT İlçe Müdürü Rıza BELOVACIKLI’ nın Belediye Başkanımız Osman BELOVACIKLI’ ya makamında gerçekleştirdiği ziyarette Posta Pulları’ nın teslimi yapılırken Belediye Başkanımız bir açıklama gerçekleştirdi.Belediye Başkanımız yaptığı açıklamada; “İlçemizin tanıtımı ve posta hizmetlerinde kullanılmak üzere Gerze Manzaralı ve Gerze Belediyesi logolu pullar bastırdık. Tasarlanılan bu pullar ile göndereceğimiz mektup ve tebrik kartlarında ilçemizi şehir dışında çok daha fazla tanıtma fırsatı bulacağız.” İfadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen tören Gerze Belediye Logolu pulların devir teslim töreni ile sona erdi.

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir