Şehit Ailelerine ve Gazilere İftar

Dörtyol ilçesinde şehit ailelerine ve gazilere iftar verildi.

Dörtyol ilçesinde şehit ailelerine ve gazilere iftar verildi.

Dörtyol Kaymakamlığı, kaymakamlık bahçesinde düzenlenen iftarla şehit aileleri ve gazileri konuk etti. Kaymakam Recep Soytürk, iftar öncesi şehit aileleri ve gazilerle sohbet etti.

Soytürk, iftar sonrası yaptığı konuşmada, şehit aileleri ve gazilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Şehit yakınları ve gazilerin birer emanet olduğunu belirten Soytürk, “Sizlere her zaman kapımız açıktır. Birlik ve beraberliğimizi sıkı tutmalıyız. Allah oruçlarımızı kabul eylesin.” dedi.

İftar programına Payas Kaymakamı Hakan Kılınçkaya, Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Jandarma Yarbay Tolunay Başer, Dörtyol Cumhuriyet Başsavcısı Serkan Tayyar Ünsal ve Dörtyol İlçe Müftüsü Hüseyin Taner de katıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir