Kavak Kaymakamlığından Muhtarlara İftar

Kavak Kaymakamlığınca muhtarlara iftar yemeği verildi.

Kavak Kaymakamlığınca muhtarlara iftar yemeği verildi.

Ondokuz Mayıs Mahallesindeki düğün salonundaki programa Kaymakam Hasan Gökpınar, İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Üsteğmen Hüsnü Mete Ergin, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Şeref Çınar, daire amirleri ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Gökpınar, iftarda yaptığı konuşmada, davete katılımlarından dolayı muhtarlara ve daire amirlerine teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“Büyükşehir Yasasına tabi köylerimiz mahalle statüsüne dönüştürüldü ve kaymakamlığımıza bağlı Köylere Hizmet Götürme Birlikleri kaldırıldı. Hizmetler, büyükşehir ile ilçe belediyeleri arasında bölüştürüldü ama muhtarlar olarak idari bakımdan valilik ve kaymakamlıklara bağlılığınız devam ediyor. Muhtarlarımız olarak bizim taşradaki en kılcal damarlarımızsınız. Sizin varlığımız biçim için çok önemli. Sizlere gerçekten önem veriyoruz, değer veriyoruz.”

İftar yemeği, İlçe Müftüsü Abdullah Karaca’nın yaptırdığı duayla sona erdi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir