Devlet Hastanesine Çocuk Parkı Kuruldu

Sinop Atatürk Devlet Hastanesine hayırsever bir iş adamı tarafından çocuk oyun parkı kuruldu.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesine hayırsever bir iş adamı tarafından çocuk oyun parkı kuruldu.

Hastane Başhekimi Uz. Dr. Mustafa Usanmaz İkra muhabirine yaptığı açıklamada, hayırsever iş adamı Musa Özen’in kendilerine hastanelerine bir çocuk oyun parkı kurma teklifiyle geldiğinde çok memnun olduklarını söyledi.

Usanmaz, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Oyun parkında her türlü oyun araçları, akülü arabalar ve eğlence adına birçok materyaller bulunuyor. Örneğin ameliyat ve sünnet olacak çocuklar artık eğlenceli bir şekilde akülü arabayı kullanarak ameliyata gidecek. Çocuklarımız oyun parkında şimdi hem oynuyor, hem eğleniyor hem de rahatlıyor. Dolayısıyla da oyun parkında eğlenen çocuklarımızın moral ve motivasyonları yükselirken ailelerde rahat ediyor. Yapılan bu oyun parkı diğer polikliniklere gelen çocuklar içinde ortak bir oyun alanı oldu.”

Usanmaz, ayrıca iş adamı Özen’e duyarlığından ötürü teşekkür etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir