Şuski Ramazan Ayında 24 Saat Veriyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler Ramazan ayında 24 saat hizmet veriyor.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne bağlı ekipler Ramazan ayında 24 saat hizmet veriyor.

ŞUSKİ, Kanalizasyon ve Bakım-Onarım Şube Müdürlüğünde Ramazan ayında da yoğun bir çalışma sürdüren ekipler, kent merkezinin yanı sıra ilçelerdeki kanalizasyon arızaları ve vidanjör taleplerine anında karşılık vererek Ramazan ayının ilk gününden itibaren bugüne kadar toplam bin iki yüz seksen bir adet 1.281 adet arıza talebine cevap veriyor.

“Talepler online olarak sisteme düşüyor”

Vatandaşlar tarafından Alo 153 çağrı merkezine iletilen talepler koordineli bir şekilde online sistem olarak ilgili birimlere ve ekiplere tablet bilgisayarlar üzerinden anında aktarılıyor. Şanlıurfa kent merkezinin birçok noktasında görev alan ekipler kırsal mahallelerde de gecenin geç saatlerinde gelen arıza çağrılarına anında müdahale ederek sorunlar gideriliyor. ŞUSKİ Kanalizasyon Bakım-Onarım Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, koordineli ve planlı çalışmaları ile sahur vakitlerine kadar gece-gündüz şeklinde mesai yapıyor.

“Vatandaşlar ŞUSKİ’den memnun”

ŞUSKİ birimlerinin taleplerini anında karşıladığını anlatan ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine ile ŞUSKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür eden vatandaşlar, “Arıza taleplerimiz için alo 153’ü aradık kısa bir sürede ekipler geldiler anında arızlar giderildi teşekkürler ediyoruz” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir