Karaman’da Kedi Kurtarma Operasyonu

 Araç sahibi beklenirken genel görüntü Karaman Belediyesi İtfaiye aracının görüntüsü İftaiye ekiplerinin aracın motor bölümünü inceleme görüntüsü Kurtarma çalışmalarını seyreden vatandaşların görüntüsü Yavru kediyi kurtarma çalışmasından detay görüntüler İftaiye erinin araç altında yavru…

Araç sahibi beklenirken genel görüntü Karaman Belediyesi İtfaiye aracının görüntüsü İftaiye ekiplerinin aracın motor bölümünü inceleme görüntüsüKurtarma çalışmalarını seyreden vatandaşların görüntüsüYavru kediyi kurtarma çalışmasından detay görüntülerİftaiye erinin araç altında yavru kediye kedi sesi dinletme görüntüsüVatandaş Emin Topal’ın röportaj görüntüsü KARAMAN (AA) – Karaman’da bir minibüsün motor kısmına sıkışan yavru kedi, itfaiye tarafından uzun çabalara rağmen kurtarılamadı.Ali Şahane Mahallesi 1. İstasyon Caddesinde park halindeki bir minibüsün motor bölümünden kedi sesleri duyan sürücü, bir süre kendi imkanları ile kediyi çıkarmaya çalıştı.Daha sonra sürücü durumu itfaiyeye bildirdi. İtfaiye ekipleri, kediyi sıkıştığı yerden çıkarabilmek için telefondan kedi sesi açtı. Ekipler tüm çabalarına rağmen yavru kediyi bulunduğu yerden kurtaramadı. Araç sahibinin arkadaşı Emin Topal, yavru kedinin 6 saattir aracın motor kısmında olduğunu söyledi. Yavru kediyi kurtarmak için seferber olduklarını fakat başaramadıklarını söyleyen Topal, şunları ifade etti: “İkindi saatlerinde arabaya binecektik, kedi sesi geldi. Arabanın çevresine baktık daha sonra motorun içerisinde olduğunu gördük. Kediyi çıkaramadık artık bugün burada konaklayacak. Yarın arabayı sanayiye çektikten sonra sağ salim aşağıdan çıkartacağız.”

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir