Kapalı Pazaryeri İnşaatı Hızla İlerliyor

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhuriyet Mahallesinde yapılan ‘Kapalı Pazaryeri’ inşaatında incelemelerde bulundu.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Cumhuriyet Mahallesinde yapılan ‘Kapalı Pazaryeri’ inşaatında incelemelerde bulundu.

5 bin 182 metrekare alan üzerinde yapılan kapalı pazaryeri inşaatında çalışmalar hızlandırıldı. Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Başkan Yardımcısı Ali Güney ile birlikte inşaatta incelemelerde bulundu. Kapalı pazaryerinin Düzce için önemli bir ihtiyaç olduğunu belirten Başkan Mehmet Keleş ‘Kapalı pazaryeri ile hem esnaf hem de vatandaşın yaşadığı sıkıntıları ortadan kalkacak. İnşaatın üstü çelik konstrüksiyonla kaplanacak. İnşaatın içi hem esnaf için hem de alış veriş yapacak olanlar için özel olarak düzenleniyor’ dedi. Başkan Mehmet Keleş, Çay mahallesi kapalı pazaryeri projesi için de çalışmaların başlatıldığını ifade etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir