İnegöl, Belediye’nin Geleneksel Sahurunda Buluştu

İnegöl’ün tüm dinamikleri, İnegöl Belediyesi organizasyonu ile gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen sahur programında bir araya geldi.

İnegöl’ün tüm dinamikleri, İnegöl Belediyesi organizasyonu ile gerçekleştirilen ve artık geleneksel hale gelen sahur programında bir araya geldi. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı sahur programında renkli görüntüler yaşandı.
İnegöl Belediyesi, ilçenin tüm dinamiklerini düzenlediği sahur programında buluşturdu. Siyasi parti temsilcilerinden bürokratlara, okul müdürlerinden oda ve dernek başkanlarına, işadamlarından spor kulübü yöneticilerine kadar yüzlerce kişinin katıldığı sahur programı, Salı gecesi nikah dairesi önündeki alanda gerçekleştirildi. Kaymakam Ali Akça ve Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın da aileleri ile birlikte katıldığı sahur programı, renkli görüntülere sahne oldu. Sahur programında Garnizon Komutan Vekili Binbaşı Uğur Baş, AK Parti İlçe Başkanı Adem Demirel ve yönetim kurulu üyeleri, Emniyet Müdürü Şükrü Kaplan da hazır bulundu.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir