İmam Hatip Okulları Platformu’ndan Vali Doğanay’a Ziyaret

İmam Hatip Okulları Platformu üyeleri, Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret etti.

İmam Hatip Okulları Platformu üyeleri, Artvin Valisi Ömer Doğanay’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Doğanay, İmam Hatip Okulları Platformu üyelerine çalışmalarında başarılar diledi.

İmam Hatip Okulları Platformu Artvin Temsilcisi Yüksel Kantar ise platformun kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi vererek, milli ve manevi değerlere sahip insan yetiştirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Ziyarette, 2017-2018 eğitim öğretim yılında Hopa ilçesinde hizmet verecek Hopa Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.

Ziyarete, Artvin İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Derneği Başkanı İbrahim Tabak, Ensar Vakfı Artvin Temsilcisi Tamer Yıldırım, Türkiye Gençlik Vakfı Artvin Temsilcisi Halil İbrahim Keskin, İlim Yayma Cemiyeti Artvin Şube Başkanı Bahattin Yetim, İmam-Hatip Ortaokulu Müdürü Hüseyin Şimşek, İl Müftüsü Kemal Uçkan ile AK Parti İl Başkanı Erkan Balta da katıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir