Evde Eğitim Gören Öğrencinin Karne Sevinci

Kaman ilçesinde sağlık sorunları nedeniyle okula gidemeyen ve evde eğitim alan öğrenci, karnesini kaymakam ve eşinin elinden aldı.

Kaman ilçesinde sağlık sorunları nedeniyle okula gidemeyen ve evde eğitim alan öğrenci, karnesini kaymakam ve eşinin elinden aldı.

Kaymakam Murat Girgin ve eşi Zeynep Girgin, İbn-i Sina Anadolu Sağlık Meslek Lisesi 9. sınıf öğrencisi Murat İnce’yi evinde ziyaret etti. Girgin, ziyarette İnce’ye karnesini verdi.

Ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu aktaran İnce, daha çok çalışıp güzel başarılara imza atmayı istediğini belirterek, karnesini getirdiklerini için Girgin ve eşine teşekkür etti.

Girgin de evde eğitim alan Murat İnce’nin cuma günü hastane randevusu olduğu için karnesini veremediklerini ifade etti.

Halil İbrahim DİNÇER

 

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir