Bülent Ecevit Yaya Köprüsü’nün tanıtımı yapıldı

Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Fuar Merkezi’nde yapımı tamamlanan Bülent Ecevit Yaya Üst Geçidi’nin tanıtımını yaptı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Uluslararası Fuar Merkezi ile Sanayi Mahallesi arasında vatandaşların karşıdan karşıya geçişlerini sağlamak için yaya köprüsü inşa etti. Çelik malzemeden imal edilen ve eski başbakanlardan merhum Bülent Ecevit’in adı verilen yaya köprüsünün tanıtım programı, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu tarafından gerçekleştirildi.
YOĞUN KATILIM
Yaya köprüsü önünde yapılan programa, Demokratik Sol Parti Genel Başkanı Önder Aksakal, Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun dışında Ak Parti il Başkanı Şemsettin Ceyhan, CHP il başkanı Cengiz Sarıbay, DSP il başkanı Halim Dedeoğlu, BBP il Başkanı Serhat Duyar, DP il Başkanı Mustafa Nazlıgül, Büyükşehir Genel Sekreteri Tahir Büyükakın, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Altay, daire Başkanları ve vatandaşlar katıldı.

Halil İbrahim Dinçel

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir