Sinop Milletvekili Maviş, Boyabat’ta İncelemelerde Bulundu

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş Boyabat’ta inşaatı devam eden 100 yataklı yurt ve yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundu.

AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş Boyabat’ta inşaatı devam eden 100 yataklı yurt ve yeni hastane inşaatında incelemelerde bulundu.

İncelemelerin ardından Boybat Belediyesi’nce düzenlenen iftar programına katılan Maviş, Sinop’un gelişmesi ve kalkınması için çalıştıklarını söyledi.Boyabat ilçesine yapılan yatırımların devam edeceğini ve takipçisi olacaklarını dile getiren Maviş, şunları söyledi:

“Öncelikle belediye başkanımıza herkesi aynı sofrada bir araya getirdiği için ve ramazana yakışır bir mana ile, bir ruhla bir iklimle yaşattığı için teşekkür ediyorum. Bu akşam bu sofraya gelen bütün hemşehrilerimizi tebrik ediyorum. Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. İnşallah her birimizi sevinçle, mutlulukla, güzellikle ramazan bayramına kavuşmayı nasip etsin inşallah. Kur’anın inzal buyurduğu bu ayda kardeşliğimizin, dostluğumuzun, birliğimizin, beraberliğimizin nişanesi bulunan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun diyor, hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.”

Konuşma sonrasında, iftar yemeğini karşılayan İş adamı Musa Karataş’a Sinop Valisi Hasan İpek tarafından plaket sunuldu.

İftar programı sonrasında Sinop Hayaller Tiyatrosu oyuncularının rol alıp sahnelediği ramazana özel olarak hazırlanan sahnede meddah, orta oyunu, Hacıvat ve Karagöz, Aşuk Maşuk, palyaço ve ilizyon gösterileri ile çeşitli yarışmalar yapıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir