Milli Eğitim Müdürlüğünden Yeni Proje

Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yeni yerinde açılacak olan Rehberlik Araştırma Merkezi servisi yapım çalışmalarına başlandı.

Bugün ziyareti yapılan Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arkasında çalışmalarına başlanan proje AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, AK Parti İl Başkanı Ali Çöpçü, AK Parti Sinop Merkez İlçe Başkanı Fatih Özçelik ve Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan tarafından ziyaret edildi.

Ayrıca Sinop İl Milli Eğitim Müdürü Nevzat Türkkan yaptığı açıklamada, “Yapacağımız bina 2 katı rehberlik, 3 katı ilkokul veya ortaokul, olaraktan 5 katlı bina dikeceğiz. Pazartesi günü ise çalışmalarımıza başlayacağız. Çalışmalarımızın gelecek seneye eylül ayında bitmesini planlıyoruz” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir