Eski Milletvekili Aytekin, Dualarla Uğurlandı

Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi’nden uzun yıllar Balıkesir milletvekilliği yapan İlhan Aytekin son yolculuğuna uğurlandı.

Adalet Partisi ve Doğru Yol Partisi’nden uzun yıllar Balıkesir milletvekilliği yapan İlhan Aytekin son yolculuğuna uğurlandı.

15. ve 16. dönem Adalet Partisi ve 21. dönem Doğru Yol Partisinden milletvekilliği yapan evli ve 2 çocuk babası İlhan Aytekin Balıkesir Zağnos Paşa Camisinde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazı sonrası Başçeşme Mezarlığında toprağa verildi.

Zağnos Paşa Camisinde kılınan cenaze namazına AK Parti eski milletvekili ve Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, AK Parti Balıkesir İl Başkanı Av. Hasan Demiraslan, CHP Balıkesir İl Başkanı Ender Biçki, MHP Balıkesir İl Başkanı Nuri Argun Atıcı, eski milletvekilleri İsmail Özgün, Recep Çetin, Cemal Öztaylan, Ahmet Duran Bulut, Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir