Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ümraniye Belediye Başkanına ödül

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Ümraniye Belediye Başkanına ödül.

İSTANBUL (DHA)- ÜMRANİYE Belediye Başkanı Hasan Can “Kızılay Özel Hizmet Gönüllüsü’’ ödülüne layık görüldü. Başkan Hasan Can’a ödülü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi.

Türk Kızılay’ın 149’uncu Kuruluş yıl dönümü Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen iftar programıyla kutlandı. Gecede aynı zamanda bağışçılara madalya dağıtım töreni düzenlendi. Törende Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Kızılay’a verdiği desteklerden dolayı ‘’Kızılay Özel Hizmet Gönüllüsü Platin Madalya Beratı ile ödüllendirildi. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da Kızılay’a vermiş olduğu desteklerden ötürü ‘’Kızılay Özel Hizmet Gönüllüsü’’ ödülüne layık görüldü. Başkan Can’a, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir