Başkan Bakıcı Semerkand Vakfı İftarına Katıldı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Semerkand Vakfı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Semerkand Vakfı İlçe Temsilciliği tarafından düzenlenen iftar programına katıldı.

Belediye düğün salonunda gerçekleştirilen iftara, Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’nın yanısıra, Kent Konseyi Başkanı Osman Tekeli, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, Yediler Mahalle Muhtarı Naci İnci, Akpınar Mahalle Muhtarı Behzat Açıkgöz, Semerkand Bozüyük Temsilcisi İsmail Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı. Yenilen iftar yemeği ve yapılan duaların ardından Semerkand Bozüyük Temsilcisi İsmail Durmuş tarafından teşekkür konuşması yapıldı.

Başkan Bakıcı iftar yemeğinin ardından Kurtköylüler Derneği’ne geçti. İftar sonrası çayını burada içen Başkan Bakıcı, Kurtköylüler Dernek Başkanı İbrahim Arabacı, Belediye Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, MHP İl Genel Meclis Üyesi Zeki Uyanık, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, dernek üyeleri ve diğer misafirlerle birlikte bir süre sohbet etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir