Alman Gız İle Kilis Belediye Arasında Proje Anlaşması

Kilis Belediyesi ile Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu arasında yürütülecek projeler ile ilgili anlaşma imzalandı.
Alman Uluslararası İşbirliği Kurumu Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ (GmbH) Ortadoğu Direktörü Rudolf Rogg ve beraberindeki heyet Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’yı ziyaret etti. Ortadoğu Direktörü Rudolf Rogg ile Belediye Başkanı Hasan Kara ile yaptığı görüşme sonrası Kilis Belediyesi Meslek Edindirme Merkezindeki kursları ile sosyal merkezleri gezerek bilgi aldı. Kurslara ve sosyal tesislere hayran kalan Ortadoğu Direktörü Rudolf Rogg Kilis Belediyesine, protokol ile destek vereceklerini ifade etti.
Ortadoğu Direktörü Rudolf Rogg ile Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara tarafından yürütülecek projeler ile ilgili anlaşma imzalandı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir