Acarlar’a Sosyal Tesis Kazandırılıyor

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Acarlar Mahallesine yeni bir sosyal tesis kazandırılması için çalışmalar başlattı.

İncirliova Belediye Başkanı Gürşat Kale, Acarlar Mahallesine yeni bir sosyal tesis kazandırılması için çalışmalar başlattı.

2 bin 200 metrekare alan üzerinde yapımı başlatılan ve yaklaşık 2 ayda tamamlanarak Acarlar Halkı’nın hizmetine sunulacak olan tesis içerisinde basketbol sahası, fitnes spor alanı, düğün pisti, oturma grupları ve yeşil alan, çocuk oyun parkı ve yürüyüş yolu yer alacak.

İncirliova Belediyesi olarak imkanlar dahilinde ilçenin tamamına eşit ve doğru hizmetler kazandırmak olduğunu ifade eden Başkan Kale, yapımı başlattıkları tesisin mahalle halkına şimdiden hayırlı olmasını diledi. Kale, “Acarlar halkı bizim için çok kıymetli. İncirliova Belediyesi olarak her zaman Acarlar halkının yanında olmaya çalışıyoruz. Bilindiği üzere Acarlar’a daha önce Kapalı Pazar Yeri ve Güneş Enerjisi Elektrik Üretim Santrali kazandırdık. Şimdi de sosyal tesis kazandırıyoruz. Bu tür bir tesis, Acarlar’a ilk kez yapılıyor. Acarlar’a bir ilki yaşatıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz. İmkanlarımız ölçüsünde, Acarlar’a hizmet ve yatırım yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir