Şaphane’de Sıcak Asfalt Çalışması

Kütahya’nın Şaphane ilçesine bağlı Gaipler köyünde, 4 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasının başladığı bildirildi.

Kütahya’nın Şaphane ilçesine bağlı Gaipler köyünde, 4 kilometrelik sıcak asfalt çalışmasının başladığı bildirildi.

Özellikle yağışlı havalarda ulaşım güçlüğü çekilen köy yolunda yapılan sıcak asfalt çalışması köylüler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Şaphane İlçe Başkanı Murat Çakır, “İlçemiz Gaipler köyümüzün 4 kilometrelik sıcak asfalt kaplama çalışmaları başladı . Ana yol ile Gaipler Köyü meydanına kadar yaklaşık 4 kilometrelik yok sıcak asfaltla kaplanıyor. Köy yollarımızın sıcak asfalt ile kaplanmasını sağlayan Hükümetimize, milletvekillerimize, valimize, il başkanımıza, il genel meclis başkanımıza ve İl genel meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir