Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Güldüren Cevap: 3 Çocuk Yaptık, Telefona Bakacak Halimiz Kalmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bakan Özhaseki’nin oğlu Enes arasında geçen diyalog herkesi güldürdü. “Telefonuma neden çıkmadın?” diye soran Erdoğan, aldığı cevap karşısında uzun süre güldü.

Kayseri’de, 1. Komando Tugayı’nda önceki gün iftara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, daha sonra beraberindekilerle birlikte Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bağına gitti. Burada karşılama sırasında Erdoğan ile Bakan Özhaseki’nin oğlu Enes arasında güldüren diyaloglar yaşandı.
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’I GÜLDÜREN CEVAP

Makam aracından inen Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Bakan Özhaseki oğlu Enes’i işaret ederek, ‘Telefonunuza çıkmayan delikanlı bu efendim’ dedi. Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, esprili bir şekilde Enes Özhaseki’ye, ‘Niye çıkmadın telefonuma” diye sordu. Enes Özhaseki de bu soruya, ‘Vallahi, reisim dediğinizi dinledik, 3 çocuk yaptık, telefona bakacak halimiz kalmadı’ yanıtını verince hem Cumhurbaşkanı hem de çevredekiler uzun süre kahkaha attı. Bu sırada Bakan Özhaseki’nin, ‘Bizim ekip hep burada’ demesi de dikkat çekti.
ÖZHASEKİ, MİSAFİRLERİNE KAYSERİ MANTISI İKRAM ETTİ.

Kayseri’de 1. Komando Tugayı’ndaki iftara katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve bazı iş adamları ile birlikte sahuru da Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin bağında yaptı. Özhaseki, misafirlerine sahurda Kayseri mantısı ikram etti.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir