BAŞKAN ÇELİKCAN ŞEHİT AİLESİNE MİSAFİR OLDU

BAŞKAN ÇELİKCAN VE EŞİ ŞEHİT AİLESİYLE İFTAR YAPTI

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Ramazan ayı dolayısıyla her gün bir aileye misafir oluyor. Geleneksel hale getirilen sokak iftarlarıyla her gün binlerce kişi ile birlikte iftarını açıyor. Eşi Mehtap Çelikcan ile birlikte PTT Evleri Mahallesi’nde oturan şehit ailesi Başhan ailesine misafir oldu, şehit aileyle birlikte iftar yaptı. Şehit Polis Memuru Afacan Başhan’a ve ülkemizin birlik ve bütünlüğü için şehit olan tüm güvenlik kuvvetlerine minnettar olduklarını belirterek “Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum. Onlar için ne yapsak azdır.” dedi. Başkan Çelikcan şehit polis memuru Afacan Başhan’ın annesi ve abisi ile sohbet etti. Yüreğir Belediyesi olarak her zaman yanında olduklarını belirtti.

Bizim ve ülkemizin güvenliği için gözlerini kırpmadan şahadete yürüyen vatan evlatlarının geride bıraktığı ailesine ve yakınlarına her zaman destek olmak gerektiğini belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan “Vatan savunmasında şehit olan bütün vatan evlatlarımız milletimizin gururu olarak her zaman şükranla ve minnetle anılmaya devam edecektir.

Onlar bizlerin güvenliği, ülkemizin birlik beraberliği ve vatan savunmasında en zor şartlarda ve fedakarca mücadele etmektedirler. Milletimizin ve ülkemizin bekası için Ezan-ı Muhammedi susturmamak için canlarını hiçe sayan tüm şehitlerimize minnetimiz devam edecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimize Allahtan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yüreğir’de şehit yakını ailelerimizi de sürekli ziyaret ederek yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” şeklinde konuştu.

Ayşe ÇAPANOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir