Şahinbey Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

Şahinbey Belediyesi Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısının 1.oturumu, Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında yapıldı.

Şahinbey Belediyesi Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısının 1.oturumu, Şahinbey Belediyesi Meclis Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında yapıldı.

Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilen Haziran ayı ilk oturumunda, yapılan yoklamanın ardından helikopter kazası sonrası şehit olan 13 asker için dua okundu. Meclis bir önceki birleşime dair meclis tutanak özetlerinin oylanmasıyla devam etti. Gündeme alınan 11 maddenin 9’u İmar ve Bayındırlık Komisyonu’na, 1’i Plan Bütçe Komisyonuna, 1’i tarife komisyonun sevk edilmek üzere oylandı ve 11 madde oy birliği ile kabul edilerek komisyonlara sevk edildi.

Şahinbey Belediye Meclisi Mart ayı 2. oturum toplantısını 06Haziran 2017Salı günü saat 17.00’da yapılmak üzere birinci oturuma son verildi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir