Büyükşehir Personeline Mevzuat Eğitimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından belediye personeline “Temel Belediye Mevzuatı, Belediyenin Tanıtımı ve Kurumsal Kültür Eğitimi” verildi.

Düzenlenen eğitimde büyükşehir belediyesinin kuruluşu, belediyelerce uygulanan temel kanunlar, kurumsal kültür, temel değerler ve ilkeler gibi bir çok konu hakkında belediye personeli bilgilendirildi.
Bünyesinde görev yapan personelin vatandaşlara daha kaliteli hizmet verebilmesi amacıyla Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet içi eğitim seminerlerine devam ediyor. Bu kapsamda İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından belediye personeline yönelik, “Temel Belediye Mevzuatı, Belediyenin Tanıtımı ve Kurumsal Kültür Eğitimi” verildi. Düzenlenen eğitimin açılış konuşmasını yapan İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı Muzaffer Şaşmaz, “Personelimizin bilgi ve tecrübe düzeyini sürekli eğitimlerle taze tutmaktayız. Gerek mevzuat ve gerekse kişisel gelişim açısından Büyükşehir Belediyesi personelimizin mükemmele erişmesini hedefliyoruz. Amacımız vatandaşlarımızın memnuniyet düzeyini arttırmaktır. Personelimizi vatandaşın her zaman yanında ve hizmetinde olma bilinci ile yetiştiriyoruz” dedi.
Personel Bilgilendirildi
Şaşmaz’ın konuşmasının ardından Eğitim Şube Müdürü Mustafa Bozal tarafından belediye personeline, Manisa Belediyesinin tarihçesi, büyükşehir belediyesinin kuruluşu, belediyelerce uygulanan temel kanunlar, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin kurumsal kültürü, temel değerleri ve ilkeleri, vatandaş memnuniyeti, etik davranış ilkeleri gibi birçok konu hakkında sunum gerçekleştirdi.

HALİL İBRAHİM DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir