Başkan Gülenç’in Çat Kapı iftar ziyaretleri devam ediyor

Bismil Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç, çat kapı iftar ziyaretleri devam ediyor.
İftar ziyaretine Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ve Meclis üyesi Mahmut Vural katıldı.
İftar için yanlarında götürdükleri sıcak yemek ile birlikte Ulutürk Mahallesinde ikamet eden Çiftkuran ailesinin misafiri olan Başkan Gülenç, ve beraberindekiler oruçlarını Çiftkuran ailesi ile birlikte açtı.
Ulutürk Mahallesin’de ikamet eden Ayhan Çiftkuran evine çat kapı ziyaret yapan Başkan Gülenç; Fırsat buldukça herhangi bir vatandaşımızın evine çat kapı iftara gidiyorum. Beni karşılarında gördüklerinde çok şaşırıyorlar ve çok mutlu oluyorlar. İnsanların yüzlerindeki o masum ve sıcak tebessümü görünce bende çok mutlu oluyorum´ dedi.
Başkan Gülenç; iftar sofrasında sizlerle birlikte olmaktan mutluyum, bizlere sıcak yüreklerinizi ve sofranızı açtığınız için teşekkür eder, hasta olan Ayhan Çiftkuran’a Allahtan acil şifalar diliyorum’ dedi.

Ziyaretlerimiz Devam Edecek
Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, esnaf ve çat kapı ev ziyaretlerini Ramazan ayı boyunca devam ettireceklerini söyledi. Esnaf ve sanatkârları iş yerlerinde ziyaret ederek onlarla sohbet etmekten, vatandaşları evlerinde çat kapı ziyaret ederek, onlarla aynı havayı solumaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Gülenç “Biz her zaman halkımızın içinde olduk, olmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir