Başkan Gülenç, iftarı şehit ailesi ile birlikte yaptı

Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç, Köseli Mahallesinde yaşayan şehit ailesine çat kapı ziyaret ederek iftara misafir oldu.
Başkan Gülenç ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Hakkı Öztürk, İlçe Müftüsü Ahmet Durmuş ve Meclis Üyesi Mahmut Vural eşlik etti.
Şehitliğin Allah katında çok değerli bir mertebe olduğunu ifade eden Başkan Gülenç “Şehitlik peygamberlikten sonraki en yüksek derecedir. Onlar kutsal değerler için canlarını feda etmişlerdir. Bizler de bu vatan için gece gündüz demeden çalışmalı, elimizden gelen fedakârlıkları esirgememeliyiz.” diyerek Kaplan ailesinin Ramazan Ayını tebrik etti.
Şehit Abisi Mehmet Kaplan ise evlerini ziyaret eden, kendileriyle aynı sofrada oruçlarını açan Bismil Belediye Başkanı Turgay Gülenç’e, göstermiş oldukları hassasiyet için teşekkür etti.
Şehit Abisi Mehmet Kaplan, “Her zaman vatandaşla birlikte olan, onlarla sohbet edip dertlerini dinleyen başkanımızın, bu akşam evimizi ziyaret etmesi, bizi ziyadesiyle mutlu etti. Şehit ailelerine ve Gazi ailelerine vermiş olduğu destekler bizleri çok mutlu ediyor. Kendisinden Allah razı olsun ” diye konuştu.

Ayşe ÇAPANOĞLU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir