Havaalanında Hizmet Takibi

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Ankara’ya giderken Yenişehir Havaalanı’nda muhtarları dinledi.

AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin, Ankara’ya giderken Yenişehir Havaalanı’nda muhtarları dinledi.

Milletvekili Hüseyin Şahin ile Yenişehir Havaalanı’nda bir araya gelen Ziraat Odası Başkanı ve Yolören Muhtarı Sadi Aktaş, Gökçesu Muhtarı Gürhan Altuğ, köylerinin ihtiyaçlarını iletti. Altuğ, “Köyümüze yapılan Gökçesu sulama göleti 3500 dönüm arazi sulayacak. Biz buna yüzde 19’luk ilave yapılmasını istiyoruz. Bu sayede kapasite 700 dönüm daha artacak. Bu konu için milletvekilimizden yardım istedik. Kendileri gereken görüşmeleri yapacağını bizlere söyledi. İlgi ve alakasından dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Sadi Aktaş ise, “Çok yoğun programları olan Milletvekili Hüseyin Şahin’i Ankara’ya gitmeden önce havaalanında yakaladık. Hizmetlerin takipçisi olan vekilimizden yardım istedik. Üzerine düşen ne varsa sonuna kadar takip edeceği sözünü verdi. Kendisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir