Başkan Öztürk, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Van’ın Başkale Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ilçe genelinde belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Van’ın Başkale Belediye Başkan Vekili Abdulselam Öztürk, ilçe genelinde belediye tarafından yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkale Belediye Başkan Vekili ve İlçe Kaymakamı Abdulselam Öztürk, büyük önem verdiği projeleri tek tek hayata geçirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Vekili Öztürk, yardımcıları Sami Karakelle ve Şahin Aşan ile birlikte ilçe genelinde devam eden Kadın El Emeği Pazarı’nın çevre düzenlemesi, merkez mahalle yollarındaki parke, kapalı spor salonunda yapılan yenileme ve belediyenin yıkımını yaptığı yerleri ve tamamlanmış çalışmaları yerinde inceledi. Öztürk, eksik noktaları tespit ederek çözüme kavuşturulması noktasında hemen çalışma başlatılacağını belirtti.

Çalışma yapan işçilerden bilgi alan Öztürk, daha sonra kendisine çay ısmarlayan esnaflarla sohbet ederek, sorun ve sıkıntılarını dinledi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir