Bozüyük’te Mahalle Konaklarındaki Mukabele Programları Başlıyor

Bozüyük Belediyesi tarafından Mahalle konaklarında ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi Şark odasında Ramazan ayı boyunca hanımlara yönelik olarak “Mukabele Programı” düzenlendi.

Bozüyük Belediyesi tarafından Mahalle konaklarında ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi Şark odasında Ramazan ayı boyunca hanımlara yönelik olarak “Mukabele Programı” düzenlendi.

Yeni Mahalle Konağı, Tekke Mahalle Konağı, Yenidoğan Mahalle Konağı, Çarşı Mahalle Konağı, Yediler Mahalle Konağı ve Uğur Mumcu Kültür Merkezi Şark odasında mübarek Ramazan ayından önce 25 Mayıs 2017 Perşembe günü başlayacak olan Mukabele programları 13: 00 ile 15: 00 saatleri arasında yapılacak. Mahallelerde hanımların 11 ayın sultanı Ramazan ayı boyunca Kur’an-ı Kerim okuyarak, bu özel zaman dilimini en iyi şekilde değerlendirebilmeleri sağlanacak. Ramazan’ın birlik, beraberlik ve huzur içerisinde, gereği gibi yaşanması ve yaşatılması amacıyla düzenlenen Mukabele Programlarına geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hanımların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.

Bozüyük Belediyesi’nin Mahalle Konaklarındaki Mukabele programları; Ramazan ruhunun yaşatılması ve ilahi havanın tüm Bozüyük’te hissedilmesi için de oldukça önemli bir hizmet olarak yerini alıyor.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir