Başkan Duruay’dan Futbolculara Olimpiyat Öncesi Motivasyon

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İşitme Engelliler Erkek Futbol Milli Takımı’nı Samsun’da oynayacağı olimpiyat şampiyonluğunu öncesi Gölbaşı’nda ağırladı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay, İşitme Engelliler Erkek Futbol Milli Takımı’nı Samsun’da oynayacağı olimpiyat şampiyonluğunu öncesi Gölbaşı’nda ağırladı.

Başkan Duruay, AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Yakup Ümit Kihtir, Gölbaşı Belediyespor Kulüp Başkanı Hayati Çal, Akalın Tesisleri’nde milli takım futbolcuları ve antrenörler ile bir araya geldi.

Başkan Duruay, sporu seven bir başkan olduğunun altını çizerek, “Gerçekten çocukluğumdan beri de sporun içinde olan bir insanım. Önemli olan çocuklarımızı, gençlerimizi spor yapmaya alıştırmak. Bizde kulüp başkanımızla beraber bunu sonuna kadar devam ettirmekteyiz” dedi.

Göreve geldiklerinde sadece futbol branşının olduğunu ifade Başkan Duruay, şunları kaydetti:

“Bugün bütün spor dallarının birçoğunu açtık. Yaklaşık 800 tane lisanslı sporcumuz var. Tabi bu size az gelebilir ama Gölbaşı ölçeğindeki bir kulüp için çok iyi bir rakam. Özellikle de futbolda gençlerimizde U13-14-15ve 16’da devamlı amatör olarak Ankara şampiyonu olan bir kulübüz. Amatörler içinde altyapısı iyi olan bir ilçeyiz.”

Başkan Duruay, futbolcuları Gölbaşı’nda misafir etmekten mutluluk duyduklarını belirterek, oynayacakları müsabakalarda başarılar diledi.

AK Parti Antalya Milletvekili Aydın da sporu seven bir belediye başkanı ve futbolcularla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kihtir, milli takıma vermiş olduğu desteklerden dolayı Başkan Duruay’a plaket verdi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir