Miniklerden Bozüyük Belediyesi Giyim Evi’ni Kıyafet Bağışı

Bozüyük Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Bozüyük Belediyesi Giyim Evi’ni ziyaret ederek kıyafet bağışında bulundu.

Bozüyük Hoca Ahmet Yesevi İlkokulu ana sınıfı öğrencileri Bozüyük Belediyesi Giyim Evi’ni ziyaret ederek kıyafet bağışında bulundu.

Bozüyük Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve ihtiyacı olan vatandaşların 4 mevsim kıyafet alabildikleri önemli bir yer olan Bozüyük Belediyesi Giyim Evi’ne bağışta bulunan minikler, bu davranışları ile kocaman bir yürekleri olduğunu herkese gösterdi. Kullanmadıkları ve iyi durumda olan kıyafetlerini Giyim Evi personeline teslim eden minikler ‘güzelliklerin paylaştıkça çoğaldığını’ belirttiler.

Yaptıkları bağışların çok anlamlı olduğunu ifade eden Giyim Evi personeli de miniklere teşekkür ederek yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir