Dursunbey Belediyesi’ne İş Makinesi Hibe Edildi

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, her yıl Mayıs ve Eylül aylarının üçüncü haftasında düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’na katıldı.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, her yıl Mayıs ve Eylül aylarının üçüncü haftasında düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Toplantısı’na katıldı. Toplantıda Dursunbey Belediyesine ekskavatör hibe edildi.

Ankara’da düzenlenen Türkiye Belediyeler Birliği’nin (TBB) Meclis toplantısı 20 Mayıs Cumartesi günü gerçekleşti. Toplantıya; Birlik Başkanı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve Birlik üyesi Belediye Başkanları ve İlgili Belediye Meclis üyeleri katıldı. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un da katıldığı toplantıya Balıkesir ilçe Belediye Başkanları da katılım sağladı.

Toplantıda birlik encümen üyelerinin seçimi, 2016 yılı faaliyet raporu, 2016 yılı bütçe kesin hesabının görüşülmesi, rozet ücretlerinin kaldırılması, kadro ihdası ve değişikliği, sözleşmeli personel ücretlerinin belirlenmesi, konuları görüşüldü. Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ın da katıldığı toplantıda Türkiye Belediyeler Birliği, Dursunbey Belediyesine ekskavatör iş makinesi hibe etti. Hibe edilen aracın anahtarı Birlik yetkilileri, tarafından Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’a takdim edildi.

Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan; Belediyeler birliğinin bu özel hediyesi için teşekkür etti. Başkan Bahçavan, “Bu araç ilçemiz için özel bir hediye konumu taşımaktadır. Alt yapı ve üst yapı işlerinde kullanacağımız bu araç bize ilave olarak güç katacaktır. İlçemize ve Belediyemize hayırlı olsun “dedi.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir