Başkanlar AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresini Değerlendirdi

Bilecik’in ilçe ve belde belediye başkanları AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongrenin gerçekleştirilmesine ilişkin değerlendirme yaptılar.

Bilecik’in ilçe ve belde belediye başkanları AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongrenin gerçekleştirilmesine ilişkin değerlendirme yaptılar.

Kongre değerlendirmesine Bilecik’in Pazaryeri İlçe Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bilecik’in Osmaneli İlçe Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş katıldı. Kongre hakkında değerlendirme yapan başkanlar, Türkiye’nin hep birlikte “Sağlam İrade Güçlü Türkiye” sloganı etrafında bir araya geldiğini belirterek, “AK Parti kadroları olarak, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde 3. Olağanüstü Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız başta olmak bütün Ak Kadrolar olarak bu kutlu heyecanı paylaştık. Türkiye ve milletimiz için daha yapacaklarımız var ilkesi ile çalışan ve çaba gösteren başta Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan, Başbakanımız sayın Binali Yıldırım’a teşekkür ediyoruz” dediler.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir