YENİ TAZİYE EVLERİ

Elazığ Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı doğrultusunda hizmete sunduğu taziye evlerine farklı mahallelerde olmak üzere yenileri eklenmeye devam ediyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalar doğrultusunda İcadiye Mahallesi’nde yeni taziye evi inşa çalışmaları devam ederken, Hankendi beldesine bağlı Koparuşağı taziye evi de bakım ve onarımdan geçiriliyor. Ayrıca Harmantepe Selli Köyü taziye evi ile Sarıçubuk Cemevi çevresi, Aşağı Demirtaş ve Alayaprak taziye evleri de tadilattan geçirilerek geçtiğimiz günlerde hizmete sunuldu.

Hemşerilerimizin acılı günlerinde taziyeleri rahat bir ortamda kabul etmeleri amacıyla geçtiğimiz yıl inşa edilerek hizmete sunulan Salıbaba, Abdullahpaşa, Nailbey, Gümüşkavak, Çatalçeşme, Fevziçakmak taziye evlerine ilave olarak yapılan İcadiye Mahallesi Taziye Evi yakın zamanda tamamlanarak hizmete açılacak.

İCADİYE MAHALLE MUHTARI İRFAN GÖZVUR’DAN BAŞKAN YANILMAZ’A TEŞEKKÜR

Mahallelerinde yeni yapılan taziye evine mahalle sakinleri olarak ihtiyaç duyduklarını ve çok memnun kaldıklarını belirten İcadiye Mahalle Muhtarı İrfan Gözvur, “Mahallemize gösterilen ilgi, alaka ve hizmetlerden çok memnunuz. Elazığ Belediye Başkanı Sayın Mücahit Yanılmaz’a ve belediye çalışanlarına mahallemizde yaptıkları çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederim” dedi.

Gulhan UZUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir