Başkan Yanılmaz, Belediye Başkanları Birliği Toplantısı İçin Şanlıurfa’da

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Belediyeler arasındaki iş birliğinin daha ileri seviyelere taşınması ve deneyim paylaşımında bulunması adına Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde yapılan Belediye Başkanları Birliği Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı

Toplantıya Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş ve büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanları katıldı.
Güçlü bir yerel yönetim anlayışının oluşturulabilmesi için önemli kararların alındığı toplantıda ilk olarak söz alan ve katılımlarından dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, yaptıkları çalışmalarla ilgili bir sunum gerçekleştirdi. Daha sonra diğer belediye başkanlarıyla birlikte yapılan ve yapılması hedeflenen projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.
BAŞKAN YANILMAZ, KADEM ŞANLIURFA TEMSİLCİLİĞİ’NİN AÇILIŞINA KATILDI
Başkan Yanılmaz, Belediye Başkanları Birliği Toplantısı sonrasında Türkiye’nin güçlü kadın sivil toplum kuruluşlarından olan ve kadınlar adına birçok sorunun çözümüne katkı sunan, aynı zamanda onların ekonomik, siyasal ve sosyal hayata katılımlarını sağlayan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM)’ in Şanlıurfa İl Temsilciliği açılışına katıldı.
Açılışa Kadın ve Demokrasi Derneği Başkan Yardımcısı Sümeyye Erdoğan Bayraktar, Kadın ve Demokrasi Derneği Genel Başkanı Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz, Spor ve Gençlik Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Şanlıurfa Valisi Azim Güngör Tuna, KADEM Şanlıurfa temsilcisi Vildan Polat ve çok sayıda STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
KADEM Şanlıurfa Temsilciliği’nin, Şanlıurfa’ya ve Urfalı kadınlara hayırlı hizmetler yapmasını dileyen Başkan Yanılmaz, Elazığ’da da aktif faaliyetler yürüten KADEM derneğinin, Urfalı kadınlar ve çocuklar içinde faydalı hizmetler yapacağına inandığını belirtti.

Gulhan UZUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir