Başkan Keleş’den Kalkınmaya Destek

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Üniversitesi Bölgesel Kalkınma Odaklı Çalışmaların Tanıtım Programına katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Düzce Üniversitesi Bölgesel Kalkınma Odaklı Çalışmaların Tanıtım Programına katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın “Bölgesel Kalkınma Odaklı Misyon Farklılaşması ve İhtisaslaşması Projesi” kapsamında çevre ve sağlık alanlarında pilot üniversite seçilen Düzce Üniversitesi’nin yaptığı çalışmalar ile yürütülecek faaliyetlerin Düzce’ye katkılarının paylaşılacağı programa katıldı. Rektörlük Çalıştay Salonu’nda Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın sunumuyla gerçekleşen toplantıda, çevre konusunda “Tarımsal Atıkların Endüstriye Geri Kazanımı”, sağlık konusunda ise “Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp” başlıklarında yapılan ve hedeflenen çalışmalar ve projeler paylaşıldı.

Halil İbrahim DİNÇEL

Halil İbrahim Dinçel

Gazeteci-Yazar aynı zamanda Siyaset Bilimci olan Halil İbrahim DİNÇEL 20 Kasım 1966 İstanbul’da doğdu. Yayın ve yayımcılık hayatına çok küçük yaşlarda ÖTÜKEN Dergisinin elden dağıtımı ile başlayan DİNÇEL ulusal olarak yayınlanan TÜRKELİ-BİZİM ANADOLU-YENİÇAĞ-ORTADOĞU-HERGÜN-MİLLET-AYYILDIZ Gazetelerinin yanında YÖR-TÜRK-2023-YENİ AVRASYA-ORKUN dergilerinin de uzun yıllar Çukurova bölge müdürlüklerini yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir